Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників
Що потрібно знати педагогу про підвищення кваліфікації
Підвищення кваліфікації вчителів. Відповіді на основні запитання
Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників
Підвищення кваліфікації вчителів
Підвищення кваліфікації вчителів – процес, безумовно, творчий. Особливо з таким спектром можливостей: вебінари, онлайн-конференції, предметні інтенсиви, курси тощо.
Обирайте зручний формат роботи, напрям (практичні прийоми, ІКТ, інтегроване навчання, креативне та критичне мислення, робота закладу освіти й інші), реєструйтеся, навчайтеся та отримуйте свідоцтва, що підтверджують ваше професійне зростання.
Освітні онлайн-платформи для можливості проходження курсів підвищення кваліфікації
Prometheus – найкращі онлайн-курси України та світу.
Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям. Крім того, Prometheus надає доступ до онлайн-курсів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
Українська студія онлайн-освіти, що виникла 2014 року після того, як двоє студентів КНУ пройшли перший МВОК Массачусетського технологічного університету “Circuits and electronics”. Наразі команда створила більш як 1000 освітніх роликів, запустила десять відкритих онлайн-курсів й інтерактивних підручників, а разом із Міністерством освіти і науки вони реалізували проект із оновлення шкільних програм.
«На Урок» – український освітній онлайн-портал для вчителів.
Освітній проект «На Урок» – це результат роботи групи однодумців, які ставлять собі за мету об’єктивно висвітлювати сучасний освітній процес та вивести його на якісно новий рівень. Це стало можливим завдяки виконанню різнобічної та ґрунтовної роботи.
Курс – це комплекс авторських матеріалів, структурований за окремою темою і розроблений із метою самоосвіти вчителів. Авторами курсів є педагоги-практики та фахівці, яким небайдужа доля освіти. Кожному, хто зареєструвався на курс, надається необмежений доступ до навчальних матеріалів курсу.
Освітній проєкт “Всеосвіта” – це сучасна платформа, яка допомагає вчителям професійно зростати та підвищувати педагогічну майстерність. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.
Чим корисний сайт “Всеосвіта”? Тут можна підвищувати кваліфікацію за допомогою вебінарів, курсів, семінарів, створювати авторські тести, реєструвати учнів на олімпіади та конкурси, завантажувати безкоштовні методичні матеріали з онлайн-бібліотеки, творчі розробки для учнів будь-якого віку, вести персональний блог тощо.
Є-мова – онлайн-платформа для вивчення української мови.
Є-мова – це освітня платформа громадської організації «Український світ», яка має на меті створити українськомовний культурний простір.
На нашій платформі ви можете знайти курси як з вивчення та популяризації української мови, так і курси культурно-просвітницького характеру та курси підвищення кваліфікації вчителів. Понад те, ви можете пройти тест на визначення рівня української мови та замовити онлайнове навчання для себе чи для колег.
Бонус — ми проводимо лекторії, акції, практикуми, літературно-мистецькі заходи.
У нас найкраща команда фахівців, які мають не лише найкращий досвід в створенні та управлінні проєктами, комунікаціях, але й найкращі – філологині з української мови.
«Дія. Цифрова освіта» – національна онлайн-платформа з цифрової грамотності.
СуХаРі – портал безперервного навчання. Курси, тренінги та освітні події в Харкові.
ВУМ (Відкритий Університет Майдану) – дистанційна платформа громадянської освіти.
Khan Academy – відкрита некомерційна освітня платформа з відеоуроками.
(Частина матеріалів українською мовою: https://uk.khanacademy.org/)
Coursera – безкоштовні онлайн-курси з різних дисциплін.